fbpx
Sıkça Sorulan Sorular2021-03-05T04:30:33+00:00

SORU SORUN & CEVAP VERELİM

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Müşterilerimizi dinliyor ve onların sorularını bizde “sıkça sorulan sorular” şeklinde bir araya getiriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, isteklerini, işlerini ve çalışanlarını önemsiyoruz.

Yaptığımız her şeyin, müşterilerimizin binalarını, varlıklarını ve bu varlıkların, ister çalışanlar, ister kiracılar olsun ziyaret eden insanları doğrudan etkilediğinin farkındayız.

Müşterilerimiz tarafından merak edilen soruları sıkça sorulan sorular bölümünde bir araya getirerek şeffaf bir yönetim ve hizmet anlayışı sunmaya çalışıyoruz.

Ödeme Şartlarınız Neler?2021-03-03T06:24:45+00:00

Tüm ürün ve sarf malzemeleri fiyatlarımıza dahildir. Nakit ödeme, elektronik transfer dahil olmak üzere çeşitli şekillerde aldığınız temizlik hizmetinin ödemesini yapabilirsiniz.

Dış Cephe Camları Ne Sıklıkla Temizletmeliyim?2021-03-03T07:13:20+00:00

Yıl boyunca dış cephe camlarınız çok kirlenebilir. Yağmurda çözünen mineraller ve toz cam yüzeyine yapışarak zamanla birikirler. Ek olarak, böcek artıkları, rüzgarın getirdiği yabancı maddeler ve benzeri gibi dış cephe camlarınız lekelemek için çeşitli organik maddeler de vardır.

Bu yüzden dış cephe camlarınız temizliğinin yılda en az bir kere yapılmasını öneriyoruz.

Elbette, dış cephenizde bir tadilat yapıyorsanız veya başka bir iş, camlarınızın temizlenmesini öneririz. Sonrasında tadilattan arta kalan kirler uzun süre camınızın üzerinde kalarak onların yıpranmasını sağlar.

Ekipman ve Malzemelerinizi Getiriyor musunuz?2021-03-03T06:16:49+00:00

Evet.  DCS Temizlik, sizin için temizlik ekipman ve malzemesiyle birlikte gelir. Sizin zamanınızı herhangi bir malzeme satın almak, ürünleri nerede bulacağınızı araştırmak ve satın almak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Tüm alet ve malzemeleri evinize veya ofisinize, her temizlik için temizlik ekibi ile birlikte özelleştirilmiş bir araçla taşıyoruz.

Ne Zaman Temizliğe Başlarsınız?2021-03-03T06:17:03+00:00

İhtiyaç duyduğunuz her an temizlik yapabiliriz, saatler ve günler açısından tamamen esneğiz. Hizmetimizi ihtiyaçlarınıza göre ayarlıyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliğini Kimler Yapıyor?2021-03-03T06:17:25+00:00

Dış cephe cam temizliğinde profesyonel dağcılarımız ya da binanın yüksekliğine bağlı olarak profesyonel temizlik ekibimiz ekipmanlarıyla gelerek temizliğinizi yapıyor.

Temizlik Ücretlerinizi Öğrenebilir miyim?2021-03-03T06:17:36+00:00

Web sitemizden ya da telefonla bizimle iletişim kurarak temizlenecek alanın konumunu alır ve ÜCRETSİZ Keşfe geliriz. Temizlik yapılacak eviniz, ofisiniz, fabrika, inşaat halindeki binanız, dış cephe cam ya da mağaza vitrinlerinizin temizliği hakkında sizinle görüştükten sonra size fiyat teklifi veriyoruz.

Bizden fiyat teklifi almadan temizliğe başlamayınız.

Hangi Temizlik Hizmetleri Verilmektedir?2021-03-03T06:17:50+00:00

Haftalık temizlikten aylık temizliğe ve ya tek seferlik temizliğe, taşınma ve taşıma temizliğine kadar bir dizi hizmet sunuyoruz. Özellikle profesyonel dağcı ekibimizle Dış cephe cam temizliğinden, ev, ofis, okul, fabrika yada bina temizliklerini titizlikle yerine getiriyoruz.

Hizmetlerimiz” sayfasını ziyaret ederek konu hakkında daha geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Geri Arama Talep Edin

Temizlik işlerinizi görüşmek üzere geri aranma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurun

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP EDİN

İzmir ve çevresinde önce temizlenecek alanın keşfini yapar. Sonrasında sizlere fiyat teklifi sunarız.

Go to Top