NE YAPIYORUZ

DCS Temizlik hizmetleri firması olarak sektörde 2014 yılından beri İzmir ve çevresine profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. “TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ” mottosuyla çıktığımız bu yolda müşteri hizmetleri birinci önceliğimizdir. Müşteri memnuniyeti felsefemizin temelidir.

İzmir temizlik firmaları arasında Dış cephe cam temizliğinde, ev, okul, ofis, fabrika, inşaat sonrası ve hastane temizliklerinde kaliteli ama uygun fiyata hizmet veren firmalardan biriyiz.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

MİSYONUMUZ

Temizlik hizmetleri sektöründe önde gelen oyuncularından biri olarak, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için her zaman yüksek kalitede hizmet ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamaya kararlıyız. İşimizi yürütme şeklimizde doğruluk, dürüstlük, birlik ve iyi takım çalışması gibi temel değerleri vurguluyoruz.

Başkalarına saygı duymak ve anlamak, müşterilerimize, çevreye ve kendi çalışanlarımıza karşı sorumlu davranmak ilkemizdir.

Paydaşlarımızla güvenilir bir felsefeye dayalı sağlam ve uzun süreli bir ilişki kurabilmeyi hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ

İş gücüne, özenli bir zihniyete sahip, eğitimli ve motive edilmiş personel sağlamayı hedefliyoruz.

Ayrıca, çevreyi bozulmamış ve düzenli bir şekilde organize etmek için çevre dostu uygulamaların benimsendiği temiz bir çevre öngörüyoruz.

Neden Profesyonel Bir Temizlik Ekibine İhtiyaç Duyarsınız?

Satış alanınızı veya ofis, okul, fabrika binanızı temizlemek için profesyonel bir temizlik hizmeti kiralamanın birkaç nedeni vardır.

Gün içinde yaşantımız paralelinde belli ortamlarda bulunmak, belli eşyalara dokunmak ve bulunduğumuz ortamın havasını solumak zorundayız. Ortamın temizliği sağlığımızı direk etkileyen etmenlerden biridir. Ortam ne kadar temizse sağlığımızı o kadar korumuş oluruz. Bilinçsiz yapılan temizlik ise ortamı temizlemekten daha çok mevcut kiri, pası dağıtarak daha fazla kirlenmesine neden olabilir. Profesyonel Temizlik hizmeti almanın faydası ise;

  1. İşletmeniz için profesyonel temizlik hizmeti almanın bir numaralı nedeni , profesyonel olmalarıdır. Kurumsal temizlik firmaları, temizlenecek alanın ihtiyaç duyduğu temiz ortamı sağlamanın pratiğini çok iyi bilirler.
  2. Temiz, düzenli bir ortamda çalışıldığında, ekibiniz daha üretken bir çalışma sergileyebilir.
  3. Kendi ofisinizi temizlemek veya temizlik görevlerini personelinize devretmek için zaman harcıyorsanız, zaman, para ve üretkenlik kaybedersiniz. Profesyonel temizlik hizmeti, günlük temizlik için daha az güç ve para harcama konusunda fayda sağlar.
  4. İş yoğunluğunuza uyum sağlayan temizlik programları yapılabilir.
  5. Profesyonel temizlik firmaları kendi malzemelerini getirirler ve böylece malzeme depolamanıza ve bunun için bir bütçe ayırmanıza gerek kalmaz
  6. Ofisiniz, fabrikanız, eviniz, eğitim kurumunuz veya perakende satış alanınız temiz, tozsuz ve uygun şekilde sterilize edildiğinde mikropları azaltır, daha hijyen ve sağlıklı çalışma ortamları yaratılır. Aynı zamanda personelinizin hastalanma olasılığı da azalır.

DCS Temizlik olarak 2014 yılından bu yana profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli kadromuz, doğru malzeme seçimimiz, doğru uygulamalarımız ile size en hijyenik ve sağlıklı alanlar yaratıyoruz.

DCS TEMİZLİK HİZMETLERİ…

MESAJINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

GERİ ARAMA TALEP EDİN

Profesyonel temizlik konusunda görüşmek için aşağıdaki geri aranma formunu doldurun.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.