OKUL TEMİZLİĞİ

dcs-okul-temizliği

Çocuklarımız okullarda evden daha çok vakit geçirmektedirler. Çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortamda eğitim almalarını sağlamak için görevlilerin yanı sıra profesyonel okul temizliği hizmeti de alınmalıdır.

Okul temizliği esnasında amacımız, yalnızca kusursuz bir şekilde temiz eğitim ortamı oluşturmak değil, çok yüksek trafikli bir ortamda mikrop ve bakterilerin yayılmasını en aza indirmektir.

Sınıflar, konferans salonları, yemek alanları, koridorlar ve lavaboların tümü, kapsamlı bir temizlik ve dezenfeksiyon için her bölgenin uygun temizlik malzemesi ile temizlenmesi gereklidir. Profesyonel temizlikle, uygun hijyenik sınıflar öğrencilerin, öğretim görevlilerinin, idarenin sağlık bir ortamda bulunmalarını sağlar.

Temiz görünümlü bir okul, kurumunuzun çocuklarını düşünen ebeveynler adına ilk izlenim açısından önemli bir konudur.

DCS Temizlik, kreşiniz, kolejiniz, üniversiteniz, okul ve eğitim kurumu temizliği için güvenli bir seçimdir. Kendini işine adamış temizlik görevlileriyle, mekanınızın temizliğinden mutlu olacağınızı ve sürekli olarak yüksek standartların korunacağını garanti ederiz.

DCS Temizlik, personelinizi, öğrencilerinizi mutlu ve sağlıklı bir ortam da çalışmalarını sağlamak adına, çalışma alanlarını temiz ve hijyenik tutmanızda sizlere destek olmaktadır.

Profesyonel Okul Temizliği Almanın Faydaları

Profesyonel okul temizlik hizmeti almanın sayısız faydaları vardır:

  • Daha iyi hijyen uygulamaları nedeniyle katılım seviyeleri artacaktır
  • Temiz bir çevre, öğrenmeyi ve öğretmeyi teşvik edecek ve destekleyecektir
  • Sağlıklı ve hijyenik bir ortam hastalığı meydana getiren mikropları ortadan kaldırır. Bu sayede daha yüksek katılım oranları sayesinde akademik sonuçlar iyileşecektir.
  • Temiz bir ortam, daha mutlu personel ve öğrencilere yol açacaktır.

DCS Temizlik olarak, eğitim kurumları temizliği konusunda uzman ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Okul temizliğinde 2014 yılından bu yana İzmir ve çevresinde en kaliteli – uygun fiyatlı hizmeti verdiğimizi söyleyebiliriz.

Biz işimizi severek yapıyoruz. Bu yüzden işimizde iddialıyız!

Dış cephe cam temizliği, dış cephe, işyeri, ev, fabrika, inşaat sonrası ve okul temizlikleri için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Bizden ÜCRETSİZ Teklif Almadan Temizlik Yaptırmayınız…

TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ…

DCS TEMİZLİK

MESAJINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

GERİ ARAMA TALEP EDİN

Profesyonel temizlik konusunda görüşmek için aşağıdaki geri aranma formunu doldurun.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.