DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

dcs-cam-temizliği

Mağazanızın, ofisinizin, apartmanınızın ya da evinizin dış cephe cam temizliği artık sizin için dert olmasın. Profesyonel ekibimizle istemiş olduğunuz  periyotlarda camlarınızı temizliyoruz.

Kısacası, dış cephe cam temizliği, bir kulenin, iş hanının, apartmanın veya alışveriş merkezinin dış cephesinin herhangi bir kir ve lekelerden arındırılması işlemidir. Dış cephe genellikle girişin bulunduğu binanın ön kısmını ifade eder. Bina dış cephelerinde kullanılan en popüler malzemelerden bazıları cam, taş ve ahşaptır. Ancak bazı özellikler paslanmaz çelik veya alüminyum gibi metallerden yapılmış cephelere sahip olabilir. Bir dış cephenin nasıl temizlendiği, yapıldığı malzemeye bağlı olabilir. Kullanılan ekipman ve çözümler, temizlik işlemi sırasında herhangi bir hasar oluşmamasını sağlamak için malzemenin türüne özel olmalıdır. Binanın konumu ve işlevi de dış cephe cam temizliğinin tam olarak nasıl yapılacağının belirlenmesinde rol oynar.

Parlak ve temiz dış cephe camları, evinizin veya iş yerinizin diğerlerinden farklı olmasını sağlayabilir; çizgisiz ve profesyonel sonuçlar memnuniyetinizi garanti eder. Ağır merdivenleri hareket ettirmenin ve kimyasalları depolamanın zahmetinden ve masrafından kaçınacaksınız. Profesyonel bir şirket kiralamak, pencerelerinizin hasar görmesini veya kişisel yaralanmaları bile önleyebilir.

Profesyonel dış cephe cam temizliği firması olarak, pencerelerinizi ustaca temizlemek için özel olarak formüle edilmiş temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Cam temizleme deterjanlarında kullanılan kimyasallar, deneyimsiz cam temizleyiciler için bazen baş ağrısına ve mide bulantısına neden olabilir.

Camları temizlemek için merdivenle yüksek yerlere çıkmak riskli bir iştir. Cam temizleme ile ilgili hareketleri gerçekleştirirken her zaman merdivenden düşme riski vardır. Çok fazla baskı uygularsanız veya onlara yaslanırsanız camlar da kırılabilir. Profesyonel cam temizleme hizmetimizi aldığınızda güvenlik için endişelenmenize gerek kalmadı.

DCS Temizlik, profesyonel ekibiyle, uygun malzemeleri kullanarak dış cephe ve cam temizliğini titizlikle yapar. Bu temizlik esnasında çerçeve aralarının temizliğini ve çerçeveye uygun bakımı da yaparak bu sayede malzemelerinizin uzun ömürlü korunmasını sağlarız.

Profesyonel Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti Almanın Avantajları Nelerdir?

  • Pencere ve çerçevenizin daha uzun ömürlü olması sağlanır.
  • Hasarlı cam ve işlevini yitirmiş conta gibi ileride size daha büyük problem yaratacak sorunları tespit edilir.
  • Doğru pencere temizleme aletleri ve temizlik ürünleri kullanıldığından temizlikte fark yaratılır.
  • Profesyonelce temizlenmiş camlar, doğal ışığın evinizde yaratacağı olumlu ruh halidir.

Dış cephe temizliği ve cam-çerçeve temizliği alanlarında 2014 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Dış cephe ve cam temizliği konularında İzmir ve çevresinde en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti veriyoruz.

Biz işimizi severek yapıyoruz. Bu yüzden işimizde iddialıyız!

Dış cephe cam temizliği, dış cephe, işyeri, ev, fabrika, okul veya inşaat sonrası temizlikler için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Bizden ÜCRETSİZ Teklif Almadan Temizlik Yaptırmayınız…

TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ…

DCS TEMİZLİK

MESAJINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

GERİ ARAMA TALEP EDİN

Profesyonel temizlik konusunda görüşmek için aşağıdaki geri aranma formunu doldurun.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
dcs temizlik

APARTMAN CAM TEMİZLİĞİ

Apartmanınızda fotoğraftaki gibi dış cephenizi güzel gösteren camlarınız olabilir. Bu camlarınızı görevli personelinize temizletmeniz çok zordur. DCS Temizlik olarak, profesyonel ve dağcı olan ekibimizle gerekli güvenlik önlemlerini alarak çok hızlı ve titiz bir dış cephe cam temizliği hizmeti vermekteyiz.

dcs temizlik

ALIŞVERİŞ MERKEZİ CAM TEMİZLİĞİ

Alışveriş merkezleri özellikle müşteri girişlerinde cam malzeme kullanılmaktadır. Estetik açıdan güzel ve dikkat çekicidir. Müşterinin gözüne ilk çarpan bu camların kirli olması Alışveriş Merkezi hakkında olumsuz bir görüş oluşturabilir. DCS Temizlik olarak, profesyonel ve dağcı olan ekibimizle gerekli güvenlik önlemlerini alarak çok hızlı ve titiz dış cephe cam temizliği hizmeti vermekteyiz.